Aktive Kids to niepubliczne przedszkola w Żywcu i Jeleśni. Swoją działalność prowadzimy od 2012 roku.

Co nas wyróżnia?

1. Jesteśmy pierwszym na żywiecczyźnie przedszkolem o profilu sportowo-artystycznym. Zajęcia dodatkowe są w cenie czesnego i każde dziecko bierze udział we wszystkich zajęciach. Pozwala to nam na odkrywanie nowych pasji i talentów Karate dla dziewczynek, balet dla chłopców? W naszym przedszkolu nikogo to już nie dziwi. Dzieci powinny "spróbować" wszystkiego, by w przyszłości móc wybrać to, co dla nich najlepsze.

2. Mamy własną kuchnię, dlatego oferujemy dzieciom wyłącznie zdrowe posiłki i domowe obiadki. Wiemy, co jemy, bo sami gotujemy i sami kupujemy.

3. Przygotowanie dziecka do szkoły. Jest priorytetem w naszej codziennej pracy. Pamiętamy o tym od najmłodszych lat i dlatego rozszerzamy podstawę programową o dodatkowe programy z nauki czytania, pisania i matematyki. Wiemy, jak ważną rolę w osiagnięciu dojrzałości szkolnej dziecka odgrywają emocje.

4. Naprawdę duży ogród. Co to oznacza?10 arów zieleni, cisza, spokój, wygodny parking i dużo słońca.Nasze dzieci mogą korzystać z zabaw w ogrodzie do woli, grając w piłkę  czy bawiąc się na placu zabaw.

5. Zajęcia w grupie maluszków. Uważamy,że maluszki mogą brać udział w większości zajęć, jakie oferujemy i wcale nie odbiera im to dzieciństwa.Wręcz przeciwnie. Doskonale się bawią i wspaniale rozwijają podczas zajęć z języka angielskiego, hiszpańskiego, karate, baletu czy tańca towarzyskiego.

6. Zajęcia dodatkowe są prowadzone wyłącznie przez wykwalifikowanych instruktorów i nauczycieli.

7. Bogata oferta zajęć dodatkowych, która została tak skonstruowana, by mogła dać dziecku możliwość rozwoju we wszystkich kierunkach,a rodzicowi czas spokój, by po dniu spędzonym w naszym przedszkolu nie musiał już szukać zajęć dodatkowych dla dziecka.

8. Współpracujemy na co dzień ze specjalistami: logopedą i fizjoterapeutą.

9. Nasi Rodzice nie kupują wyprawki plastycznej, nie płacą za teatrzyki. Mogą liczyć na to,że zorganizujemy wiele ciekawych warsztaów, wycieczek i imprez.

10. Przedszkola są otwarte przez całe wakacje.